Sprchové boxy

Společnost WellMall, s.r.o. Nabízí ve svém e-shopu bohatý výběr vybavení koupelen. Kromě van všech velikostí a tvarů, umyvadel nebo koupelnového nábytku to jsou také sprchové boxy, neboli sprchové kouty.

Ty jsou stále populárnější, neboť řeší hlavně malý prostor zejména v panelákových bytech, ale jsou i další variantou ve velké koupelně. Jejich přínos spočívá jak v úspoře vody, tak v rychlém osprchování, které je příjemným osvěžením zejména v horkých letních dnech. Jejich výhody oceňují také osoby, pro které se stává přístup do vany stále obtížnějším. Sprchové boxy dodávané společností WellMall znamenají naprostý převrat v dosavadním pojetí sprchových koutů.

Nevyžadují totiž žádné vrtání do zdi a vyrovnávání stěn, jelikož jsou konstruovány jako samostatně stojící boxy. V nabídce jsou jak základní parametry, tedy rozměr 800×80 či sprchový box 90×90. Ovšem v sortimentu nechybí ani exkluzivní sprchové boxy s asymetrickým rozměrem 120×80, který přesně zapadne do koupelny v domě, ale zrovna tak na chatě či chalupě. Některé sprchové boxy lze nainstalovat i do obytných kontejnerů, montovaných staveb a jiných mobilních objektů.

Masážní sprchové boxy

Jsou jakousi vyšší třídou mezi sprchovými boxy, neboť umožňují zařídit si i v pohodlí svého domova malé wellnes studio. Můžete mít luxusní koupelnu, aniž by to stálo hromadu peněz. Well nabízí hliníkové masážní boxy všech velikostí, designů a funkcí za přijatelné ceny. Základní rozměr je 80x80x219 cm, ovšem do větší koupelny si můžete pořídit i větší boxy.

Výběr je skutečně široký a záleží jen na vašich představách a na charakteru vaší koupelny. Rovněž tvarově jsou masážní sprchové boxy rozmanité. Pohodlný vstup umožňují zpravidla dvoudílné posuvné dveře, jejichž výplň tvoří bezpečnostní skla. Samotné vodní masáže zajišťuje několik nastavitelných trysek v různé výši. Díky hlavové sprše si můžete dokonce vytvořit iluzi tropického deště, nebo si můžete pořídit sprchovou hlavici s klasickou hadicí.